Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ВІЙСЬККОМАТ МАЄ ПІДСТАВИ ЗВЕРНУТИСЯ ЧЕРЕЗ СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ ДЛЯ З’ЯСУВАННЯ МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЗОБОВ'ЯЗАНОЇ ОСОБИ

Військкомати мають всі підстави звернутись в органи Міністерства внутрішніх справ, якщо після отримання повістки військовозобов`язані не з`явились на проходження медичної комісії.

Про це повідомив т.в.о. військового комісара Охтирсько–Великописарівського ОМВК Сергій Фурса, під час засідання  оперативного штабу з координації роботи правоохоронних органів, контролюючих органів, місцевих органів державної влади, підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури Охтирського району.

Він нагадав, що відповідно до закону про мобілізацію і мобілізаційну підготовку визначено перелік осіб, яких можуть призвати під час мобілізації. Тому, всі військовозобов`язані, яким виписана та вручена повістка, повинні з`явитися у військовий комісаріат, пройти відповідне медичне обстеження і на підставі рішення військової лікарської комісії, вони визнаються придатними чи не придатними і будуть призвані до військових частин.

Голова Охтирської райдержадміністрації Сергій Гавриленко дав доручення селищному та сільським головам Охтирського району щодо активного сприяння здійснення оповіщення щодо мобілізації.

Нагадаємо, що перший етап мобілізації розпочався 20 січня і триватиме 90 днів, по 20 квітня, другий – з 20 квітня по 20 червня, і триватиме 60 днів, а третій етап почнеться з 20 червня по 20 серпня, і також продовжиться упродовж 60 днів.

 

Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/40/2015