Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН – ПЕРШ ЗА ВСЕ

На Сумщині посилено заходи, спрямовані на попередження можливих терористичних та сепаратистських проявів

Як зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області Юрій ГОНЧАРОВ, в області об’єднано зусилля органів влади та правоохоронних структур для протидії терористичним і диверсійним проявам, гарантування безпеки жителів Сумщини.

«З початку року співробітники Управління викрили і припинили кілька фактів незаконного переміщення зброї та засобів ураження на території регіону (з Дніпропетровської області, а також у Конотопському, Середино-Будському та Глухівському районах). Серед вилученої зброї – гранати, вогнепальна зброя. Одержані матеріали направлено за підслідністю до органів МВС», – наголосив посадовець.

Юрій Гончаров повідомив, що у ході реалізації спільних заходів з військовослужбовцями Сумського прикордонного загону співробітниками Управління на підставі наявної інформації відмовлено у в’їзді на територію України вісімдесятьом громадянам Росії, в тому числі причетним до діяльності, спрямованої на повалення конституційного ладу та порушення територіальної цілісності України.

За його словами, також встановлено та припинено випадки поширення із використанням веб-ресурсів та соціальних мереж матеріалів сепаратистського спрямування. Зокрема, припинено протиправну діяльність громадянина України, який намагався поширювати публічні заклики до створення так званої «народної республіки».

 

Посадовець нагадав, що в Управлінні цілодобово працює лінія довіри з питань протидії тероризму, сепаратизму та корупційних діянь – (0542) 607-490.