Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

РОМАН БУБЛИК: БУДЬ-ЯКА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ УКРАЇНИ ПРИНОСЕ ВЕЛИЧЕЗНИЙ ВКЛАД У ВЕЛИКУ СПРАВУ

На засіданні оперативного штабу було розглянуто питання щодо можливості передачі  в довгострокову оренду автомобілів "швидких" до військової частини 27-ї Сумської артилерійської реактивної бригади

Під час засідання оперативного штабу, на якому були розглянуті питання щодо стану мобілізації та проведення призову на строкову службу, до тимчасово виконуючого обов’язки голови Охтирської райдержадміністрації Романа Бублика, звернулись представники 27-ї Сумської артилерійської реактивної бригади з питань передачі в оренду автомобілів «швидких», які знаходяться на балансі відділу охорони здоров’я Охтирської райдержадміністрації, для направлення їх в зону АТО військовим цієї ж бригади.

Заступник командира по роботі з особовим складом Горб Дмитро Васильович розповів, що на даний час близько 1000 військовослужбовців знаходяться по всій лінії зіткнення і діють на всіх напрямках - Маріупольському, Донецьку, Луганську, в шести гарячих точках.

Дуже велику допомогу надають волонтерські організації Сумської області, які підтримують військових в зоні АТО. Зокрема таку допомогу надавали і з Охтирського району.

Помічник командира 27-ї Сумської артилерійської реактивної бригади з правових питань Потоцький Віктор Васильович (був мобілізований, працював суддею Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області), розповів про потреби військових. Віктор Васильович висловив сподівання, що автомобілі, котрі так необхідні наразі військовим, керівництво райдержадміністрації вирішить питання щодо передачі зазначених автомобілів у довгострокову оренду до військової частини.

«Сьогодні будь-яка допомога військовим України приносе величезний вклад у велику справу. Охтирський район завжди допомагає нашим хлопцям, котрі знаходяться на сході країни, тому і це питання, після узгодження усіх технічних сторін, ми обов’язково розглянемо на сесії Охтирської районної ради.» - зазначив Роман Юрійович.

По закінченню зустрічі Д.В.Гриб вручив герб 27-ї Сумської артилерійської реактивної бригади Роману Юрійовичу з вдячністю за вагомий внесок у зміцнення обороноздатності нашої країни та волонтерську допомогу.