Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

РОМАН БУБЛИК: ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ ОХТИРЩИНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД СПІЛЬНИХ ЗУСИЛЬ ВСІХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РЕГІОНУ

На цьому наголосив т.в.о. голови райдержадміністрації Роман Бублик у ході засідання оперативного штабу.

«Сьогодні було прийнято спільне рішення військового комісара Охтирсько – Великописарівського ОМВК, міського голови м. Охтирка та голови Охтирської райдержадміністрації на організацію взаємодії щодо забезпечення життєдіяльності загонів оборони», - прокоментував засідання керівник району.

Дане рішення підтримано всіма членами оперативного штабу з координації роботи правоохоронних органів, контролюючих органів, місцевих органів державної влади, підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також з питань безпеки громадян України та захисту найважливіших об’єктів інфраструктури Охтирського району.

«Перед нами поставлено завдання забезпечення життєдіяльності загонів оборони в умовах відкритої збройної агресії з боку Російської Федерації, контроль за виконанням визначеними підприємствами, установами та організаціями завдань щодо забезпечення загонів оборони. Прийняття даного рішення та його виконання дозволить виконати поставлені завдання оперативно та у визначені терміни», - зазначив військовий комісар Віталій Капітон.