Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НАМ ДОПОМАГАЄ СВІТ, КОЛИ МИ ЄДИНІ – ПРЕЗИДЕНТ

Президент Петро ПОРОШЕНКО підкреслив важливість єдності в питанні вступу України до НАТО в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV

«Ніхто і ніколи нам не допоможе, якщо ми самі собі не допоможемо. Ніхто і ніколи не буде допомагати розколотій країні, роз’єднаній, підірваній із середини. Саме в цьому полягає один з методів гібридної війни», – сказав Петро Порошенко та додав, що наш народ є унікальним і він пишається, що є Президентом України.

Дав відповіді Президент і на запитання, що напередодні виборчих кампаній на темі вступу України до НАТО політичні сили можуть спекулювати і провокувати: «У нас питання НАТО буде підніматися для того, щоб стикати лобами і дискредитувати ідею про трансатлантичну інтеграцію. Я, як Президент не збираюсь звертати вагу на політиків. Я збираюся звертати увагу на народ».

Говорячи про відмінність між сьогоднішнім ставленням українців до НАТО і ситуації в 2000-х, Президент наголосив: «Тоді підтримка НАТО була 11-16%, сьогодні – більше половини».

На переконання Петра Порошенка, НАТО на сьогоднішній день – це мир. «Якби ми були членами НАТО, скажіть будь-ласка, була би сьогодні агресія Росії проти України? Точно – ні», – наголосив він.

«Тому ми будемо голосувати не «за» НАТО чи «проти». А за мир, за безпеку і за європейськість України», – резюмував Президент.

За матеріалами офіційного Інтернет-представництва Президента України:  http://www.president.gov.ua/news