Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАВ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АТЛАС НАДРОКОРИСТУВАЧА

До Атласу внесено 85 об’єктів, що розподілені у шістьох розділах – за видами корисних копалинЦе відкритий перелік об’єктів, доступний онлайн за посиланнямhttp://www.geo.gov.ua/investicijnij-atlas-nadrokoristuvacha/

Зацікавлені суб’єкти  господарювання  можуть ініціювати ділянки з онлайн-переліку, що завантажений до Інвестиційного атласу надрокористувача, на найближчі електронні аукціони. Також можна номінувати  власну ділянку та після перевірки координат додавати її до аукціонних об’єктів. Атлас розроблено задля запровадження чітких та зрозумілих процедур у надрокористуванні та залучення інвестицій у галузь.

Перелік об’єктів системно оновлюється та розподілений за шістьма розділами згідно виду корисних копалин (вуглеводні, металічні руди, неметалічні руди, підземні води, горючі тверді копалини, дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння).

Будь-який суб’єкт господарювання може обрати ділянку, або запропонувати свою з метою виставлення її на найближчий електронний аукціон на платформі ProZorro.

Довідково. Інвестиційний атлас надрокористувача – один з елементів загальної урядової політики open door policy (політики відкритих дверей), що спрямована на залучення інвесторів, у тому числі й іноземних, для розвитку ресурсного потенціалу нашої держави; лібералізацію доступу до загальної геологічної інформації, якісну промоцію об‘єктів для інвестування.

Уся ця інформація доступна в електронному вигляді на сайті geo.gov.ua.