Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ "ОРГАНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА ПАЛИВНИХ ГРАНУЛ"

РЕЗЮМЕ ІВЕСТИЦІОННОГО ПРОЕКТА

  І. Інформація про проект

 Назва проекту: Організація виробництва паливних гранул.

Характеристика проекту: проект передбачає улаштування лінії з виробництва паливних гранул з повною механізацією технологічного процесу переробки відходів деревообробного та сільськогосподарського виробництва. Під час реалізації проекту будуть застосовані інноваційні технології.
Переваги реалізації проекту саме на цій території: відсутність виробництва цього виду палива на території Охтирського району, значна потреба в альтернативних джерелах тепла в бюджетних установах та у населення.

II. Маркетингові дослідження

Характеристика ринків попиту продукції: основні цільові споживачі цієї продукції бюджетні установи та населення Охтирського району.

ІІІ. Ступінь готовності інвестиційного проекту

Реалізовані стадії проекту: розроблена бізнес-пропозиція інвестиційного проекту, зроблено вибір місця розташування виробництва, погоджено його розташування з місцевими органами самоврядування.

Ресурсне забезпечення проекту: в наявності приміщення колишньої МТФ площею 390 м2, зручний заасфальтований під'їзд, загальна площа 3,9 га, на території знаходиться ЛЕП 10 тис.вольт, розташована артезіанська свердловина.

IV. Форми інвестицій та інвестиційного співробітництва

Створення нового підприємства з виробництва паливних гранул, розширення видів діяльності існуючих підприємств (в тому числі за рахунок створення спільних підприємств).

V. Фінансово-економічні показники проекту

Загальна вартість 200 тис. дол. США

Строк реалізації проекту 6 років

Строк окупності проекту 3 роки

Внутрішня норма прибутку (IRR) 23,6% 

Чиста приведена вартість (NPV) 81,1 тис. гри.

Індекс рентабельності (РІ) 1,09

 

Запрошуємо Вас до співпраці.

Наша адреса: вул. Київська, 1, м.Охтирка, Сумська область, Україна, 42700, тел.  (05446)  6-33-49.