Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

АТО

Виконуючи бойове завдання по захисту України, її незалежності та територіальної цілісності у складі сил АТО загинули наші земляки.

 

Image

14 липня 2014 року загинув капітан Саліпа Сергій Дмитрович

Під час виконання обов`язків військової служби біля села Дмитрівка Донецької області  загинув охтирчанин, командир роти забезпечення руху інженерно-дорожнього батальйону, капітан Сергій Саліпа (91-ий Інженерний полк ЗС України, м. Охтирка).  

Указом Президента України № 651/2014 від 14 серпня 2014 року, "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", капітан Саліпа Сергій Дмитрович нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно) http://www.president.gov.ua/documents/17970.html

Image

 

05 серпня 2014 року загинув солдат Кутовий Вадим Борисович

Молодший сержант Вадим Кутовий 1986 року народження був водієм військової частини А-1476.

Image

9 серпня 2014 року загинув солдат Білан Руслан Миколайович.

28-річний  старший солдат, який ніс службу за контрактом у військовій частині А 0563, потрапив у засідку у зоні антитерористичної операції. Там обірвалося його молоде життя.

 

20 серпня 2014 року в районі с.Георгієвка, Лутугінського району, Луганської області загинув майор Бірюк Олег Миколайович (1976 р. н.)

В результаті бойової операції  на вертольоті Мі-24 він встиг знищити танк, який рухався в складі колони російської техніки, після чього був збитий засобами протиповітряного захисту супротивника.

Указом Президента України № 892/2014 від 27 листопада 2014 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України  підполковника БІРЮКА Олега Миколайовича нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно) http://www.president.gov.ua/documents/18485.html

 

21 серпння 2014 року о 04.30 год., під час обстрілу вогневих позицій в районі населеного пункту Старогнатівка Донецької області, загинув житель села Оленінське солдат Вербицький Олексій Миколайович (1989 р.н.)

Обстріл відбувався з території Росії системами залпового вогню "Ураган". Під час обстрілу Вербицький Олексій знаходився в кабіні  автомобіля в якості чергового машини. Перед пораненням він встиг витягнути з машини свого товариша. Уламок пошкодив Олексію артерію і в результаті швидкої втрати крові він помер.

 

 

29 серпня 2014 року в районі м. Ілловайськ  загинув сержант, командир відділення інженерно-саперного взводу Юрій Олександрович Бережний (1984 р.н.)

Указом президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р. «За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

 

Висловлюємо свої співчуття рідним та близьким загиблих.