Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ


Відповідно до частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою публічного громадського обговорення питань, що становлять суспільний інтерес, урахування інтересів громадськості та суб’єктів господарювання, зауваження та пропозиції до проектів нормативно-правових актів подаються в усній (за телефонами: (05446) 2-21-50) та письмовій формі, надсилаються електронною поштою протягом 20 днів з моменту їх оприлюднення на веб-сайті Охтирської районної державної адміністрації за адресою: вул. Київська, 1 м. Охтирка, Сумської області 42700, ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРО ЇХ ВИТРАЧАННЯ У 2017 РОЦІ 

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, проводиться громадське обговорення звітів головних розпорядників бюджетних коштів державного та районного бюджетів про їх витрачання у 2017 році структурних підрозділів Охтирської районної державної адміністрації

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу організаційної роботи та управління персоналом Охтирської районної державної адміністрації (на адресу м. Охтирка, вул. Київська, 1, на електронну адресу org Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або до к. 11, ) до 30 квітня 2018 року.

Доповідна записка про виконання районного бюджету за 2017 рік

Звіти головних розпорядників бюджетних коштів