Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

інформація оновлена 07.09.2020

Звіт про роботу відділу освіти, культури, молоді та спорту Охтирської районної державної адміністрації у 2019-2020 навчальному році


Відповідно до частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою публічного громадського обговорення питань, що становлять суспільний інтерес, урахування інтересів громадськості та суб’єктів господарювання, зауваження та пропозиції до проектів нормативно-правових актів подаються в усній (за телефонами: (05446) 2-21-50) та письмовій формі, надсилаються електронною поштою протягом 20 днів з моменту їх оприлюднення на веб-сайті Охтирської районної державної адміністрації за адресою: вул. Київська, 1 м. Охтирка, Сумської області 42700, ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ВНЕСЕННЯ ЗМІН В ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ЩОДО ВІДВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться електронне громадське обговорення щодо врахування пропозицій громадськості до проекту внесення змін в Детальний план щодо відведення земельної ділянки, затверджений розпорядженням голови Охтирської районної державної адміністрації від 10.12.2015 № 417-ОД «Про затвердження детального плану території земельної ділянки Охтирському  Свято-Троїцькому чоловічому монастирю Сумської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування культових та інших будівель в постійне користування на території Чернеччинської сільської ради»

Метою даного проекту є впорядкування території і визначення необхідної площі земельної ділянки під будівництво будівель та споруд для обслуговування культових та інших будівель Охтирського Свято-Троїцького чоловічого монастиря, що розташований на території Чернеччинської сільської ради.

На даній ділянці проектом передбачається розміщення території готельного блоку для паломників, території літнього дитячого православного табору, виробничо-господарська територія, територія тепличного господарства, пасіка, виробнича територія та інші допоміжні будівлі та споруди.

З текстовою та графічною частинами Внесення змін в Детальний план території щодо відведення земельної ділянки, затверджений розпорядженням голови Охтирської районної державної адміністрації від 10.12.2015 № 417-ОД «Про затвердження детального плану території земельної ділянки Охтирському  Свято-Троїцькому чоловічому монастирю Сумської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування культових та інших будівель в постійне користування на території Чернеччинської сільської ради» можна ознайомитись у  відділі    житлово - комунального  господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Охтирської  районної державної адміністрації  за адресою : 42700 м. Охтирка, вул. Київська, 4.

Запрошуємо до обговорення що триватиме з 06 липня до 06 серпня 2020 року. Свої пропозиції надавати  головному спеціалісту відділу  житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Охтирської  районної державної адміністрації Кошель Олені Іванівні. Письмові зауваження та пропозиції приймаються Охтирською районною державною адміністрацією: вул.Київська,1, м. Охтирка, 42700 тел. (05446) 2-21-50 Вебсайт: oht.sm.gov.ua. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Проектний план

Пояснювальна записка

Протокол №1 громадських слухань з обговорення проєкту містобудівної документації внесення змін в Детальний план щодо відведення земельної ділянки, затверджений розпорядженням голови Охтирської районної державної адміністрації від 10.12.2015 № 417-ОД «Про затвердження детального плану території земельної ділянки Охтирському  Свято-Троїцькому чоловічому монастирю Сумської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування культових та інших будівель в постійне користування на території Чернеччинської сільської ради»

Розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації від 04.09.2020 №123-ОД "Про створення погоджувальної комісії із вирішення спірних питань, які виникли під час громадських слухань детального плану території"

ЗВІТ


ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЙ

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, протягом квітня травня 2019 року відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва управління АЕРАЖКГ Охтирської районної державної адміністрації проводяться громадські слухання щодо детального плану території

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва управління АЕРАЖКГ Охтирської районної державної адміністрації  (на адресу м. Охтирка, вул. Київська, 4,  кабинет №15, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   до 10 травня 2019 року.

Оголошення про проведення громадських слухань щодо детального плану території

Дентальний план території