Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЕЛЕКТРОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

інформація оновлена 10.04.2019

Відповідно до частини 3 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», з метою публічного громадського обговорення питань, що становлять суспільний інтерес, урахування інтересів громадськості та суб’єктів господарювання, зауваження та пропозиції до проектів нормативно-правових актів подаються в усній (за телефонами: (05446) 2-21-50) та письмовій формі, надсилаються електронною поштою протягом 20 днів з моменту їх оприлюднення на веб-сайті Охтирської районної державної адміністрації за адресою: вул. Київська, 1 м. Охтирка, Сумської області 42700, ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЙ

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, протягом квітня травня 2019 року відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва управління АЕРАЖКГ Охтирської районної державної адміністрації проводяться громадські слухання щодо детального плану території

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва управління АЕРАЖКГ Охтирської районної державної адміністрації  (на адресу м. Охтирка, вул. Київська, 4,  кабинет №15, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   до 10 травня 2019 року.

Оголошення про проведення громадських слухань щодо детального плану території

Дентальний план території