Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАР

Згідно з планом роботи Сумської обласної державної адміністрації 13.06.2019 о 10.00 годині в Охтирському коледжі Сумського НАУ (м. Охтирка, вул. Сумська, 46) відбудеться семінар з керівниками малих форм господарювання агропромислового комплексу Великописарівського, Охтирського та Тростянецького районів з питань реалізації державних програм підтримки аграріїв у 2019 році і Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року

Учасники заходу матимуть змогу ознайомитися з питаннями щодо державної підтримки сільськогосподарських 

обслуговуючих кооперативів, фермерських, сімейних фермерських господарств, здешевлення кредитів для підприємств агропромислового комплексу,часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання, що закуплені у вітчизняних виробників.

При цьому будуть обговорюватися питання державної підтримки розвитку галузі тваринництва,хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляду за ними. Також значна увага приділятиметься питанням фінансової підтримки аграріїв з обласного бюджету в рамках реалізації Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року, розвитку сільського зеленого туризму, сприяння участі в державній підтримці аграріїв банківськими установами області та ряд інших питань.