Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЖИТЛО ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ТА ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА – ПРІОРИТЕТНЕ ПИТАННЯ ДЕРЖАВНОГО РІВНЯ

Під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Охтирської районної державної адміністрації Наталії ОКРАЙЧЕНКО та за участі членів районної комісії відбулось чергове засідання районної комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближення до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування є найбільш незахищеними і вразливими у нашому суспільстві. Особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування часто залишаються із проблемами, пов`язаними з працевлаштуванням, матеріальним забезпеченням та отриманням житла.

В ході засідання розглянули питання щодо формування потреби субвенції за напрямами, передбаченими пунктом 4 Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 №616; уточнення пропозицій стосовно напрямів та об`єктів, на які буде спрямовано субвенцію. З даних питань членами комісії були прийняті відповідні рішення.