Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СУМЩИНА СУМУЄ: НЕ СТАЛО ЛЮДИНИ-ЕПОХИ

На 81-му році життя помер відомий в області експерт з питань бюджету та регіонального розвитку, Заслужений економіст України Марк Берфман. Свого часу він очолював Сумську облдержадміністрацію, був головою Сумської обласної ради

Ми приносимо свої співчуття рідним і близьким Марка Абрамовича.

Довідково: Марк Берфман свій трудовий шлях розпочав у 1965 році інженером, заступником керівника відділу в/ч у місті Алейськ. Також працював на посадах майстра, виконроба, економіста, начальника відділу, заступника головного інженера в будівельних організаціях, головного технолога, заступника начальника комбінату «Сумпромбуд», першого заступника начальника проектно-виробничого об'єднання «Сумбуд».

З травня 1992 року працював начальником управління капітального будівництва, заступником голови Сумської обласної ради, начальником управління економіки облвиконкому, першим заступником голови облвиконкому, першим заступником голови Сумської облдержадміністрації.

У 1998 році був призначений на посаду голови Сумської облдержадміністрації. У липні 1999 року був обраний головою Сумської обласної ради народних депутатів, у квітні 2002 року був переобраний на ту ж посаду, де працював до квітня 2006 року.

Прощання з екс-головою Сумської обласної ради Марком Берфманом відбудеться у четвер, 5 грудня.
О 10 годині у приміщенні Будинку рад Сумської обласної ради (м. Суми, пл..Незалежності, 2), зберуться рідні, близькі, друзі, колеги і всі хто знав Марка Абрамовича, аби попрощатися з ним і провести його в останню путь.
Об 11 годині відбудеться громадянська панахида.
Після цього Берфмана Марка Абрамовича поховають на Центральному кладовищі в Сумах.