Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА СУМЩИНІ ЗАКРИТО 65 ТОЧОК З НЕЗАКОННОГО ПРОДАЖУ ПАЛЬНОГО

За словами начальника обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталія ТИМОШЕНКА, на Сумщині  припинено діяльність 65 нелегальних точок, що здійснювали господарську діяльність без дозвільних документів, реалізуючи паливно-мастильні матеріали сумнівної якості

Тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК під час апаратної наради заслухала звіт Віталія Тимошенка про роботу правоохоронних органів області, спрямовану на виконання доручень Прем’єр-міністра України Олексія ГОНЧАРУКА.

Керівник управління доповів також про проведену роботу щодо протидії незаконному гральному бізнесу. Зокрема він зазначив, що деякі заклади перейменувалися в караоке і продовжують працювати, але правоохоронні органи тримають на контролі їхню роботу, оперативно  виявляють правопорушення та вживають відповідні заходи. Так, минулими вихідними співробітники поліції та прокуратури провели у м. Суми санкціонований обшук в одному із приміщень по вул. Харківський, де відвідувачам надавався доступ до азартних ігор. Вилучено 21 системний блок, 11 моніторів, вирішується питання щодо оголошення про підозру особам, причетним до незаконної діяльності за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України.

«Також хочу звернути увагу, що Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук гостро поставив питання щодо контролю за обігом деревини. Хочу зауважити, що всі правоохоронні органи націлені на цю роботу і будуть ретельно перевіряти цю сферу», – зауважив Віталій Тимошенко.