Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

У РАЙОНІ НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ПРОВОДИТЬСЯ РОБОТА ЩОДО СВОЄЧАСНОГО ВИЯВЛЕННЯ ТА ВЛАШТУВАННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИСЯ БЕЗ ПІКЛУВАННЯ БАТЬКІВ

Під час апаратної наради при голові райдержадміністрації прозвітувала про роботу служби у справах дітей Охтирської райдержадміністрації за 2019 рік, яку провів керівник апарату Володимир Гуць, начальник служби Наталія Зайцева

За її словами на первинному обліку в службі у справах дітей перебуває 58 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них: 15 –діти-сироти,  43 –діти, позбавлені батьківського піклування.  

Із загальної кількості дітей: 4  влаштовані в інтернатні заклади; 40 перебуває під опікою (піклуванням) в районі та області; 9 проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу області та України, 3 дітей перебуває під опікою навчальних закладів, в яких вони навчаються, 1 дитина перебуває в Сумському обласному будинку дитини, 1 дитина проживає у сім’ї родичів (знайомих).

У 2019 році службою у справах дітей Охтирської районної державної адміністрації подано 4 позовні заяви щодо позбавлення батьків батьківських прав відносно малолітніх дітей. 2 справи задоволені судом. 2 справи перебуває на розгляді в Охтирському міськрайонному суді.  На обліку в службі у справах дітей  перебуває 2  сім’ї – кандидати в усиновлювачі.