Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ДРУГИЙ АГРАРНИЙ ФОРУМ «ЕЛЕВАТОР-2020» ВІДБУДЕТЬСЯ 24 СІЧНЯ

Повідомляємо, що 24 січня 2020 року у Національному центрі «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) Українська Зернова Асоціація спільно з Інформаційною компанією «ПроАгро Груп» проведе Другий Аграрний Форум «Елеватор-2020» (далі – Форум), що присвячений питанню ефективності зберігальних та переробних потужностей зернового ринку

Головна мета Форуму – долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку елеваторної галузі представників влади, бізнесу, науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь. 

Ціль Форуму – пошук рішень щодо підвищення ефективності роботи елеваторів.

Головна мета Форуму – долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку елеваторної галузі представників влади, бізнесу, науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь. Ціль Форуму – пошук рішень щодо підвищення ефективності роботи елеваторів.

Більше про Форум можливо дізнатись на офіційних сайтах Другого Аграрного Форуму «Елеватор-2020», Української Зернової Асоціації, офіційній сторінці Інформаційної компанії «ПроАгро Груп».

Для участі у Форумі необхідно заповнити та надіслати реєстраційну форму учасника. Участь у Форуміможлива за умови оплати реєстраційного внеску(за одного представника компанії 3000 грн., 1000 грн. – участь в онлайн-трансляції).

За додатковою інформацією звертатись до в.о. виконавчого директора Української Зернової Асоціації Іващенка Сергія Руслановича за телефоном: +380931992500 або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Програма та план роботи Форуму