Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ІВАН БОРШОШ: В ЄДНОСТІ НАША СИЛА

Сумщина разом з усією Україною відзначає свято єдності нашого народу – День Соборності

Протягом дня у населених пунктах області проходять урочисті та тематичні заходи, присвячені великій державній події – Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ разом із громадою Сумщини взяв участь у панахиді та поклав квіти у місті Суми до могил загиблих бійців, які віддали життя за незалежність і соборність рідної землі. Окрім того представники влади, ветерани, учасники бойових дій, духовенство та громадяни поклали квіти до монумента Великого Кобзаря – борця за Україну.

По завершенню заходів біля пам’ятника Кобзареві присутніх запросили до обласної філармонії, де проходив святковий концерт «Соборна. Вільна. Неподільна», та на відкриття фотодокументальної виставки «Українське військо: 1917-1921», виготовленої Українським інститутом національної пам’яті, у Сумській обласній універсальній бібліотеці.

Звертаючись до присутніх в залі обласної філармонії, Іван Боршош наголосив: «Я вірю, що наша Україна, за єдність якої загинули мільйони, навіки залишатиметься соборною і непорушною. Хочу сьогодні подякувати сучасним захисникам, які нині відстоюють незалежність і територіальну цілісність України в зоні АТО/ООС, патріотам, які сьогодні точно знають, що тільки разом ми сильніші, адже в єдності – наша сила». Заступник голови облдержадміністрації вручив державні нагороди жителям Сумщини за високий професіоналізм, сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток області.

В обласному центрі громадські організації також надвечір у сквері імені Т.Г.Шевченка традиційно викладуть карту України зі свічок у рамках тематичної акції «Вогні Соборності єднають Україну!».