Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПРИЙНЯТО КОМПЕТЕНТНІ ТА ВИВАЖЕНІ РІШЕННЯ, СПРЯМОВАНІ НА ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Охтирській районній державній адміністрації, яке відбулось 23 січня 2020 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Наталії ОКРАЙЧЕНКО, розглянуто питання про забезпечення інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, неналежного виконання батьківських обов'язків, надання двох висновків про доцільність позбавлення батьківських прав.

Також, члени комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Усі питання порядку денного детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісії прийнято компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.