Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ! ЗБИРАЄТЕСЯ ПЕРЕТНУТИ КОРДОН УКРАЇНИ?

Зателефонувавши на «гарячу лінію» Держприкордонслужби «Довіра» за коротким номером 15-98, ви можете отримати консультації з будь-яких питань, що в компетенції цієї служби. Це багатоканальний номер для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого зв’язку та абонентів операторів мобільного зв’язку на території України.

Зауважимо, що служба «Довіра» працює цілодобово. За інформацією консультаційного характеру краще звертатися у робочі дні з 8.30 до 17.00.

Державна прикордонна служба України в межах своєї компетенції бере активну участь у протидії торгівлі людьми. Основними завданнями відомства у цій сфері є удосконалення спільного з правоохоронними органами України та суміжними країнами моніторингу обстановки, прогнозування тенденцій розвитку криміногенної ситуації, аналізу та оцінки ризиків у сфері протидії торгівлі людьми та проведення оперативно-розшукових заходів, спрямованих на виявлення злочинів. Злочини у сфері торгівлі людьми на державному кордоні переважно полягають у незаконному вивезенні жінок з метою сексуальної експлуатації та осіб для трудової експлуатації з можливим втягуванням їх у протиправну діяльність.

Аби упереджувати такі випадки, прикордонники постійно співпрацюють з іншими правоохоронними органами та вдосконалюють взаємодію. Також в пунктах пропуску з громадянами України жіночої статі та неповнолітніми, які прямують у супроводі уповноважених осіб до сусідніх держав, проводяться співбесіди щодо небезпеки їх втягнення у протиправну діяльність за кордоном.

За інформацією сайту: https://dpsu.gov.ua/