Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК: У КОЖНОМУ РЕГІОНІ ЗА СВОЄЧАСНИЙ СТАРТ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» ВІДПОВІДАЮТЬ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ

2020 – це рік «Великого будівництва», інфраструктурної модернізації України. У кожному регіоні за своєчасний старт і реалізацію проекту «Велике будівництво» відповідають голови облдержадміністрацій

Про це повідомив Прем’єр-міністр Олексій ГОНЧАРУК під час селекторної наради з керівниками облдержадміністрацій. Від Сумщини участь у нараді взяла тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК.

«Програма Президента «Велике будівництво» стартує з 1 березня. Ми починаємо масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг по всій країні. З боку Уряду ми забезпечимо регіони всім необхідним, щоб будівництво почалось вчасно. Головне завдання керівників облдержадміністрацій — це вчасна координація діяльності з профільними міністерствами та відомствами та координація роботи на містах», – сказав Олексій Гончарук.

Він пояснив, що загальна логіка програми «Велике будівництво» дуже проста.

У кожної області має бути узгоджений з Міністерством розвитку громад та територій перелік об’єктів, які область планує побудувати або відремонтувати протягом року. До 14 лютого всі області мають узгодити перелік об’єктів на будівництво з Мінрегіоном в рамках ДФРР, який для багатьох є основним джерелом фінансування.

Окремо області також мають узгодити з Укравтодором перелік доріг, які планують побудувати в рамках Дорожнього фонду. У пріоритеті — дороги до опорних шкіл та лікарень.

Глава Уряду додав, що найближчим часом у кожного керівника облдержадміністрації має бути конкретний план області з переліком всіх об’єктів та доріг до них. Ці плани кожен голова облдержадміністрації презентує в Києві на засіданні Уряду.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/oleksij-goncharuk-u-kozhnomu-regioni-za-svoyechasnij-start-velikogo-budivnictva-vidpovidayut-golovi-oda