Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРИЗОВ СТРОКОВИКІВ В УКРАЇНІ ПРОВОДИТЬСЯ З МЕТОЮ ПІДГОТОВКИ ПРИЗОВНИКІВ ДО ЗАХИСТУ СВОЄЇ ДЕРЖАВИ

Про підготовку до проведення весняного призову до лав Збройних Сил України, Національної гвардії, Прикордонної служби, а також інших армійських формувань і правоохоронних органів спеціального призначення у 2020 році йшлося під час наради, яку провела тимчасово виконуюча обовязки голови райдержадміністрації Наталія Окрайченко

Під час наради, на якій також були присутні військовий комісар Охтирського ОМВК Роман Тутов та керівник апарату райдержадміністрації Володимир Гуць йшлося й про  залучення громадян України до лав ЗСУ щодо служби за  контрактом.

В.Гуць зазначив, що Президент України вже підписав указ про призов у 2020 році на строкову службу, який розпочнеться з 1 квітня, але роботу з організації проведення в районні призову потрібно розпочинати зараз.

Наталія Василівна зазначила, що внаслідок проведення реформування галузі охорони здоров’я постало питання оплати праці лікарів, які залучаються до роботи в медичних призовних комісіях, оскільки ці послуги повинні бути оплачені тому завтра, 11.02.2020 планується проведення спільної наради з представниками Охтирського міськвиконкому  та КЗ «Охтирська ЦРЛ».

Хотілось би нагадати, що захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком військовозобов’язаних українців. Такий порядок регламентований ст. 65 Конституції та ч. 1 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу». Складовою частиною військового обов’язку є строкова служба в армії.