Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

РАЙОННА КОМІСІЯ ЗДІЙСНИЛА ІНСПЕКТУВАННЯ МІСЦЬ МАСОВОГО ВІДПОЧИНКУ НА ВОДНИХ ОБ'ЄКТАХ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

З метою забезпечення готовності місць масового відпочинку населення на водних об'єктах Охтирського району до купального сезону проведено спільні комісійні обстеження цих місць на відповідність Правилам охорони життя людей на водних об’єктах України

Голова комісії з обстеження готовності місць масового відпочинку до купального сезону райдержадміністрації Володимир Гуць, член комісії Володимир Будко, начальник відділу цивільного захисту та охорони праці Чернеччинської сільської ради Михайло Моісєєнко 

разом з представниками міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Ігор Нечвоглод та Євген Чередниченко здійснили обстеження визначених в районі місць масового відпочинку людей на водних об’єктах Охтирського району в селах Буймерівка, Чернеччина, Климентове.

Суб’єктам господарювання, відповідальним за облаштування місць відпочинку поблизу водних об’єктів, комісією надано рекомендації щодо усунення недоліків з облаштування цих місць.

«Відповідно до Плану організаційних і практичних заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Охтирського району, затвердженого районною комісією ТЕБ та НС на 2020 рік у місцях масового відпочинку виникає необхідність створення сезонних рятувальних постів. Ми кожного року у місцевих засобах інформації проводимо цикл публікацій щодо заходів безпеки і організованого відпочинку на водоймах влітку»,-зазначив, звертаючись до присутніх керівник апарату райдержадміністрації, голова комісії Володимир Гуць.

Представниками ДСНС під час інспектування було розповсюджено серед відпочивальників пам’ятки про правила поведінки  на водних об’єктах під час відпочинку, зокрема під час адаптивного карантину, який продовжується щодо запобігання розповсюдженню гострої  респіраторної хвороби COVID-19.

За результатами обстежень, проблемні питання будуть розглянуті на черговому засіданні районної комісій з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.