Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЮНІСТЬ – ЦЕ ЧАС ПОШУКІВ, ВІДКРИТТІВ, РЕАЛІЗАЦІЇ НАЙСМІЛИВІШИХ ПЛАНІВ

В кінці червня українці відзначають свято юності та літа – День молоді. Свято встановлено на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України

День молоді – це справжнє свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Адже юність – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів.

В Україні молоддю вважаються особи віком від 15 до 34 років, на сьогодні таких у нашій країні близько 11 млн.  Саме молодь, сьогоднішні учні, студенти, молоді працівники, підприємці, науковці, сьогодні визначають шляхи розвитку України, її прагнення до європейських цінностей і норм життя.

Молодість – фундамент всього майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: досягайте успіхів, обов'язково перемагайте! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах.

Нехай у молодого покоління легкими і широкими будуть життєві шляхи. Нехай будуть райдужними перспективи, а друзі залишаються вірними і надійними. Бажаємо вам наснаги, гарної перспективи, яскравих зустрічей, активного життя, нових ідей та здійснення всіх Ваш мрій та планів. 

Зі святом!

З повагою, 

Тимчасово виконуючий обов'язки голови

Наталія Окрайченко і колектив Охтирської РДА