Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НАТАЛІЯ ОКРАЙЧЕНКО: КОНСТИТУЦІЯ НАГОЛОШУЄ НА АБСОЛЮТНІЙ ЦІННОСТІ ЛЮДИНИ, ЇЇ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я, ЧЕСТІ Й ГІДНОСТІ, НЕДОТОРКАННОСТІ ТА БЕЗПЕКИ

Такими словами до жителів Охтирського району з нагоди відзначення 24 річниці прийняття Основного Закону держави звернулася тимчасово виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Наталія Окрайченко

«Конституція України стала  не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови незалежної демократичної країни»,- зазначила Наталія Василівна.

Шановні жителі Охтирщини !

 Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

24 роки тому відбулася значима історична подія: була прийнята Конституція Незалежної України. Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону держави.
Прийняття Конституції стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, що забезпечило стабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в країні, посприяло підвищенню міжнародного авторитету нашої Батьківщини на світовій арені. Вона стала виявленням суверенної волі народу, яка спирається на багатовікову історію українського державотворення і на основі здійсненого українською нацією, усім українським народом права на самовизначення, з метою дбати про забезпечення прав і свобод людини та гідних умов її життя, піклування про зміцнення громадянської злагоди на землі України, прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу, усвідомлення відповідальності перед попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями. 

Конституція України стала  не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови незалежної демократичної країни. Але тільки разом, спільно ми зможемо долати труднощі, уникати помилок, досягати поставленої мети. Творення кращого життя - справа кожного з нас.

Нехай вистачить у нас сили, впевненості, мужності й розуму на всі важливі справи.

Від щирого серця зичу міцного здоров'я, творчих здобутків, щастя, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – народовладдя, гуманізму, законності та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє України.

З повагою,

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови Охтирської РДА

Наталія ОКРАЙЧЕНКО