Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ – ЦЕ ТІ, ДЛЯ КОГО ПОНЯТТЯ – ЧЕСТЬ, ГІДНІСТЬ, СИЛА, ВИТРИМКА І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – НЕ ПРОСТО СЛОВА

Такими словами тимчасово виконуюча обовязки голови райдержадміністрації Наталія Окрайченко звернулась до жителів Охтирського району з нагоди відзначення Дня захисника України

«Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну»,- йдеться у привітанні.

Шановні захисники України! Шановні жителі Охтирщини!

Щиро й сердечно хочу привітати Вас з Днем захисника України – святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії

Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність. На їхніх подвигах, на справжніх патріотичних цінностях ми відроджуємо власну гідність і національну свідомість.

Захисники України – це ті, для кого поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова. Це ті, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну.

Вічна пам’ять всім героям України, які віддали своє життя за свою країну, наш спокій і наше майбутнє.

Низький уклін всім ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям наших героїв, усім землякам, хто захищав цілісність і суверенітет нашої Держави. Велика вдячність і повага всім, хто стоїть тепер в ім’я миру  в Україні!

Бажаю миру у вашому домі, добробуту і здоров’я всім близьким!  Нехай з нами буде правда і  перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків,  задля процвітання нашої великої України!

З повагою,

Т.в.о. голови Охтирської районної

державної адміністрації                                                    Наталія Окрайченко