Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

В ЦЕЙ ДЕНЬ МИ ВІДДАЄМО ШАНУ ГРОМАДЯНСЬКОМУ ПОДВИГУ, ПАТРІОТИЗМУ І МУЖНОСТІ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВИСТУПИЛИ НА ЗАХИСТ ДЕМОКРАТИЧНИХ ЦІННОСТЕЙ, ВІДСТОЯЛИ НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ І ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР НАШОЇ ДЕРЖАВИ

З нагоди відзначення Дня гідності та Свободи до жителів Охтирського району звернулася тимчасово виконуюча обовязки голови райдержадміністрації Наталія Окрайченко

«Сьогоднішній день – це віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які  постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина восени 2004 року та підтвердження того, що події у листопаді 2013 – лютому 2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні»,- йдеться у зверненні.

Шановні мешканці Охтирщини!

 21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

Ми не маємо морального права забути подвиги учасників Революції Гідності, учасників АТО, які відстоюють інтереси народу України в нелегкі часи сьогодення. Низько вклоняюсь героям Небесної сотні, всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі.

Сьогоднішній день – це віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які  постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина восени 2004 року та підтвердження того, що події у листопаді 2013 – лютому 2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні.

Сьогодні можна говорити, що українці – це народ, який заслуговує на повагу світової спільноти, що українці- це народ з високим почуттям гідності та непереборним духом свободи!

Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

 

Тимчасово виконуючий обов’язки голови

Охтирської районної державної адміністрації                                      Наталія ОКРАЙЧЕНКО