Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ ЗАБЕЗПЕЧИЛО УСІ НЕОБХІДНІ ВИПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ, ЩО РЕОРГАНІЗУЮТЬСЯ

У Державному бюджеті України на 2021 рік передбачено понад 1,1 млрд гривень на виплати працівникам райдержадміністрацій, що реорганізовуються

Так, 355 районних державних адміністрацій приєднались до районних державних адміністрацій новоутворених районів.

Майже 22 тисячам їх працівників, що були переведені до органів місцевого самоврядування, інших органів виконавчої влади або вивільнені, забезпечено необхідне фінансування.

На підставі моніторингу Мінфіном потреби обласних державних адміністрацій у коштах та стану їх використання Кабінетом Міністрів України у січні-липні поточного року було прийнято три розпорядження «Про розподіл частини бюджетних призначень, передбачених у 2021 році за програмою «Забезпечення окремих видатків районних державних адміністрацій, пов’язаних з ліквідацією районів», чим забезпечено нормативне врегулювання питання виділення районним державним адміністраціям, що реорганізуються, коштів для виплат їх працівникам.

У трьох областях Херсонській, Дніпропетровській та Одеській процес реорганізації окремих районних державних адміністрацій не завершено.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/ministerstvo-finansiv-zabezpechiv-usi-neobhidni-viplati-pracivnikam-rda-shcho-reorganizuyutsya