Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРЕДСТАВНИКИ МІЖНАРОДНОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «MEDAIR» ПРАЦЮЮТЬ НА ОХТИРЩИНІ

За дорученням начальника Охтирської районної військової адміністрації Леоніда КЛИЗУБА перший заступник Павло РОЖЕНКО та начальник управління соціального захисту населення Ірина ЯЦЕНКО зустрілися з представниками громадської організації «Філія Медейр в Україні»

Представники Філії Медейр в Україні повідомили, що вони вже окреслили напрямки роботи в нашому регіоні.

Зокрема, в планах − надання психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам та жителям району, забезпечення медичним обладнанням закладів охорони здоров’я. А ще, що дуже важливо для нашого району, допомога у відновленні медичної інфраструктури (лікарень, амбулаторій, ФАПів), сприяння у наданні тимчасового житла для переселенців та фінансова допомога у відбудові приватного сектору.

«Ми дякуємо співробітникам Філії Медейр в Україні, що звертають увагу саме на відновлення приватних садиб. Адже ми, спільно з Сумською обласною військовою адміністрацією, першочергово працюємо над відбудовою медичних, освітніх, промислових об’єктів, дорожньої інфраструктури та багатоквартирних будинків. Але приватний сектор теж потребує відновлення і завдяки, в тому числі, іноземним інвестиціям це питання поступово буде вирішуватися», − зазначив Павло РОЖЕНКО.

 

Довідково: Medair − міжнародна некомерційна неурядова християнська організація, що спеціалізується на гуманітарній допомозі за надзвичайних ситуацій та послуг з відновлення, у тому числі: охорона здоров’я та харчування; водопостачання, санітарія та гігієна; житло та інфраструктура.

Medair налічує близько 750 співробітників по всьому світу, чимало співробітників мають багаторічний гуманітарний досвід. Штаб-квартира організації знаходиться у Швейцарії.