Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВІЙСЬКОВІ ІЗ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ МЕДИЧНІ ТАКТИЧНІ РЮКЗАКИ

Ці рюкзаки передані благодійною організацією Blau-Gelbes Kreuz e.V., що знаходиться в місті Кельн, Німеччина, повідомив керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

За його словами, медичні тактичні рюкзаки − унікальний проект, адже над його розробкою в тісній кооперації працювали досвідчені лікарі з Німеччини та України. Кожна позиція в ньому підібрана таким чином, щоб наші найкрутіші медики могли в повному обсязі використовувати весь вміст рюкзака. Один такий рюкзак вміщає 55 л медикаментів, медичних продуктів та розхідних матеріалів, що можуть врятувати до 5 життів в критичних станах.

На сьогодні благодійники з Німеччини відправили до України вже більше, ніж 400 рюкзаків для польових медиків. Сумщина отримала перші 14 таких рюкзаків. І далі такої допомоги буде більше.

«Дякую депутаткам Олені ХОМЕНКО та Марії МЕЗЕНЦЕВІЙ, а також міжнародним благодійникам, завдяки яким наші військові отримують ці засоби і мають більше шансів вижити. Ми розуміємо, що для того, щоб наші військові отримували кваліфіковану медичну допомогу згідно з міжнародними стандартами, самих лише тактичних рюкзаків чи аптечок замало. Необхідні ще й відповідні навички. На Сумщині майже 1000 військових уже пройшли курси з тактичної медицини. І цей проект буде продовжено як мінімум до кінця року», – запевнив Дмитро Живицький.

За матеріалами офіційного веб – сайту Сумської обласної військової адміністрації