Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СУМЩИНА НАПРАВЛЯЄ ДО ХАРКІВЩИНИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ

Про рішення відправити в деокуповані території Харківській області 4 180 продуктових наборів повідомив керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Коли на території Сумщини йшли бої та й одразу після звільнення від росіян, нам допомагав, здається, увесь світ. Не лише міжнародні партнери, а й сусідні області передавали гуманітарну допомогу. Сьогодні настав наш час допомогти сусідній Харківщині. І ми прийняли рішення відправити в деокуповані території Харківській області 4 180 продуктових наборів на допомогу місцевим жителям», – прокоментував він.

Дмитро Живицький пояснив, що це був продуктовий резерв, який створено в обласному гуманітарному штабі на випадок важкого проходження осінньо-зимового періоду. Звісно, цей резерв буде поповнено, щоб мати можливість в разі непередбачуваних ситуацій підтримати населення. І це обов’язково буде зроблено, ще маємо на це час.

«Сьогодні жителі деокупованих територій Харківської області потребують цієї допомоги більше ніж ми. Тому ми підтримали ініціативу Офісу Президента і надали посильну допомогу сусідам. Крім того, ми переадресували на Харківщину 28 вагонів з продуктами, які до нас надійшли від міжнародної благодійної організації World Central Kitchen. Це рішення наших іноземних партнерів. Ми його підтримали. Сьогодні країна має бути єдиною, як ніколи. Ми всі − українці, свої. І єдині», – наголосив керівник ОВА.

За матеріалами офіційного веб – сайту Сумської обласної військової адміністрації