Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ТРОСТЯНЕЦЬ ВІДНОВЛЮЄТЬСЯ ПІСЛЯ ОКУПАЦІЇ

Відсьогодні тут працює оновлений сервісний центр Пенсійного фонду України

За словами голови Сумської обласної військової адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, у цьому приміщенні ще навесні були окупанти, які все розграбували і понівечили. Більш-менш зрозумілі для них речі – крали, що не могли вивезти, або не розуміли призначення – ламали, різали, розбивали, розстрілювали.

Наразі роботу сервісного центру повністю відновлено. Для відвідувачів створені всі умови. Інклюзія, робоче місце клієнта з виходом в Інтернет, дитячий куточок тощо. Загалом доступні понад 60 видів послуг.

В середньому фахівці сервісного центру обслуговують 70 відвідувачів на день. Найближчим часом їх буде ще більше, оскільки додадуться одержувачі субсидій та пільг.

«Дякую керівництву головного управління ПФУ Сумщини, працівникам сервісного центру за відповідальне ставлення до взятих на себе зобов'язань і турботу про людей. Відновлюємо Сумщину разом, повертаючи людям можливість користуватись якісними державними сервісами. Наразі надзвичайно важливо, щоби всі види державної допомоги надходили вчасно», – прокоментував Дмитро Живицький.

За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної військової адміністрації