Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ: ОБЛАСНІЙ ДИТЯЧІЙ КЛІНІЧНІЙ ЛІКАРНІ ПЕРЕДАЛИ СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Зокрема, у відділення інтенсивної терапії новонароджених передали систему обігріву для немовлят, чотирнадцять спеціальних ліжечок, пульсоксиметр та електрокардіограф

За словами голови Сумській обласні військові адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, це стало можливим завдяки традиційній Всеукраїнській акції «Серце до серця», в якій взяло участь і управління молоді та спорту Сумської ОВА.

Вона проводиться вже 16-й рік поспіль. В останні два роки, зі зрозумілих причин – в адаптивному режимі. Але попри все вдалось зібрати понад 400 тисяч гривень.

«Дякую всім, хто долучається. Активно залучаємо молодь, адже тема відповідального батьківства наразі актуальна, як ніколи, і починати про це говорити варто якомога раніше. Сьогодні вкотре переконались, наскільки важливе сучасне обладнання для виходжування особливих немовлят. Коли тобі посміхається дитинка, яка при народженні важила всього 650 грамів і мала мінімальні шанси на повноцінне життя – це найпотужнішій стимул для подальшої допомоги і підтримки медичних закладів», – зазначив Дмитро Живицький.

За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної військової адміністрації