Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА ОХТИРЩИНІ ТРИВАЄ ОЗДОРОВЧО-ВІДПОЧИНКОВА КАМПАНІЯ

Під час апаратної наради головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Охтирської районної державної адміністрації Юлія Кисляк доповіла керівнику апарату Охтирської районної державної адміністрації про хід проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії влітку 2017 року в Охтирському районі.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та будівництва управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації Вікторія Кас'яненко звернула увагу присутніх на основних пунктах районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки».

Заслухано в порядку контролю інформацію на протокольне доручення, дане за результатами апаратної наради при голові Охтирської районної державної адміністрації від 19 червня 2017 року. Доповіла з цього питання виконуючий обов'язки начальника управління Держпродспоживслужби в Охтирському районі Неля Янченко.