Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НАТАЛІЯ ЗАЙЦЕВА: НА ПЕРВИННОМУ ОБЛІКУ В СЛУЖБІ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПЕРЕБУВАЄ 58 ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Про це на апаратній нараді доповіла начальник служби у справах дітей Наталія Зайцева

«У 2017 році без батьківського піклування залишилось 8 дітей, 1 дитина влаштована під опіку, 2 дітей тимчасово влаштовані у сім’ї родичів,  2 дитини перебуває під опікою навчальних закладів, 1 дитина перебуває в Сумському обласному центрі соціально –психологічної реабілітації дітей, 1 дитина перебуває в Грунській спеціалізованій ЗОШ –інтернат. У районі забезпечено право на виховання в сімейному середовищі 93,3% дітей –сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (середній показник по Україні 91,5%)»,-зазначила Н.Зайцева.

Про соціальну роботу, яка проводиться районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах доповіла директор центру Людмила Нестеренко.

«Станом на 01 вересня поточного року на обліку РЦСССДМ перебуває 73 сім’ї, в яких виховується 130 дітей. Від суб’єктів соціальної роботи надійшло 33 повідомлення про сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Центром ініційовано розгляд 13 особових справ сімей на засіданні комісії з прав дитини райдержадміністрації, за рішенням комісії 9 сімей взято під соціальний супровід. Забезпечується надання соціальних послуг вагітним жінкам та матерям з новонародженими дітьми щодо формування відповідального батьківства (12) та у разі вчинення насильства в сім’ї, або реальної загрози йго вчинення (4). З метою перевірки цільового використання коштів, здійснено 36 обстежень сімей, яким призначено державну допомогу при народженні дитини»,-доповіла присутнім Л.Нестеренко.