Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПІДПРИЄМЦЯМ СУМЩИНИ – ЗЕЛЕНЕ СВІТЛО

Під час апаратної наради перший заступник голови облдержадміністрації Олександр МАРЧЕНКО доручив керівникам райдержадміністрацій до 15 вересня ініціювати прийняття змін до місцевих програм підтримки малого та середнього бізнесу в частині відшкодування відсоткових ставок за банківськими кредитами на розвиток підприємницької діяльності, що отримані в державних банках

За словами Олександра Марченка, на сесію обласної ради 15 вересня облдержадміністрація внесла проект змін до Обласної програми розвитку малого та середнього підприємництва, якими буде 

врегульовано порядок надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва. Ці зміни полягають у частковому відшкодуванні відсоткових ставок за банківськими кредитами, отриманими в державних банках на розвиток підприємницької діяльності.

«Я прошу голів райдержадміністрацій до 15 вересня виконати доручення голови облдержадміністрації Миколи Клочка щодо ініціювання прийняття таких же змін до місцевих програм підтримки малого та середнього бізнесу», – підкреслив перший заступник очільника області.

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ нагадав учасникам наради, що завдяки тому, що обласна влада сприяє розвитку підприємництва на Сумщині, саме наша область очолила рейтинг «Легкість ведення бізнесу. Regional Doing Business», розробниками якого є Офіс ефективного регулювання (BRDO) та Спілка Українських Підприємців (СУП).

«Я звертаюсь до підприємців, представників влади всіх рівнів із проханням озвучувати цей рейтинг потенційним інвесторам, – наголосив Дмитро Живицький. – Бізнес України та світу має знати, що незважаючи на прикордонний статус нашої області, сюди можна вкладати кошти. І нові підприємства, які створюються і успішно працюють на території області, є тому підтвердженням».