Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРОВОДИТЬСЯ ПРИПИСКА ГРОМАДЯН УКРАЇНИ 2001 РОКУ НАРОДЖЕННЯ ДО ПРИЗОВНОЇ ДІЛЬНИЦІ ОХТИРСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО МІСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

Згідно ст. 14 ЗУ «Про військовий обов’зок і військову службу»  приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей
       З метою виконання положень вищевказаного закону оголошено приписку до призовної дільниці Охтирського ОМВК Сумської обл. громадян України 2001 року народження.

Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня  2001 року включно, постійно або тимчасово проживають на території м. Охтирка та Охтирського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані забезпечити  своєчасну явку громадян для проходження приписки до призовної дільниці Охтирського ОМВК, що знаходиться за адресою м. Охтирка, вул. Гафановича, 12.