Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СУМЩИНА ПОНОВЛЮЄ РЕГІОНАЛЬНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО З УЗБЕКИСТАНОМ

З ініціативи посольства Узбекистану в Україні днями відбулася телефонна розмова голови обласної державної адміністрації Миколи КЛОЧКА та хокіма Кашкадар'їнської області Зафара РУЗІЄВА

Під час бесіди сторони обговорили перспективні напрямки щодо активізації двостороннього співробітництва, в тому числі експорту продукції Кашкадар'їнської області та залучення українських технологій для випуску будівельних матеріалів, кондитерських виробів тощо.

Досягнуто домовленості про проведення спільного бізнес-форуму. Представники Сумської області прийняли запрошення керівництва Кашкадар'їнської області відвідати Узбекистан в квітні-травні 2018 року.

Також керівники двох регіонів погодилися почати роботу по залученню науково-дослідних інститутів України до розробок в області рибництва, птахівництва, горіхівництва і лісового господарства нашої країни.

Нагадаємо, в 2004 році між Кашкадар'їнської областю Республіки Узбекистан і Сумською областю України була підписана Угода про економічне та культурно-гуманітарне співробітництво.

http://jahonnews.uz/ru/ekonomika/148/43618/