Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ ТА ОБЛАСНА РАДА ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ЩОДО СПІВПРАЦІ У ГАЛУЗІ РОЗВИТКУ ПАРТИСИПАТИВНОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Участь у підписанні Меморандуму взяли очільники області Микола КЛОЧКО та Володимир ТОКАР

Основним завданням Меморандуму є узгодження дій задля покращення життя населення Сумської області через спрощення діалогу між жителями Сумщини, обласними депутатами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також керівниками правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованими на території Сумської області.

Згідно з Меморандумом передбачено функціонування системи «Он-лайн приймальня депутата». У цій системі розміщуватимуться особисті кабінети депутатів, передбачається безкоштовна реєстрація та можливість створення особистих кабінетів користувачів системи – жителів Сумської області.

Системою передбачено також можливість безпосереднього письмового електронного звернення жителів області до будь-якого депутата обласної ради та отримання від нього відповіді; створення та направлення депутатом листів, звернень, запитань до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб, а також керівників правоохоронних та контролюючих органів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, розташованих на території Сумської області; створення депутатом запитів та направлення їх для підтримки обласною радою тощо.

Таким чином обласна влада сприятиме відвертому діалогу із жителями Сумщини, продуктивній співпраці та прискоренню прийняття рішень, важливих для громади  області.