Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

З МЕТОЮ ЗАПОБІГАННЯ ЗАГИБЕЛІ ЛЮДЕЙ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ ПІД ЧАС ЛІТНЬОГО КУПАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2018 РОКУ В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАТВЕРДЖЕНО ВІДПОВІДНІ ЗАХОДИ

Про це доповів під час апаратної наради при голові райдержадміністраціїголовний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Володимир Будко

«На засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС були затверджені місця масового відпочинку людей у літній період 2018 року: дитячий оздоровчий табір відпочинку «Космос» с. Доброславівка, база відпочинку ПП «Славна - 2011» с. Чернеччина, база відпочинку «Нафтовик» с. Чернеччина, база відпочинку «Буровик» с. Климентове, рекреаційна ділянка «Лісовичок» с. Климентове, дитячий оздоровчий заклад «Лісовий затишок» с. Буймерівка»,-доповів В.Будко.

Також він зауважив, що згідно плану моніторингових досліджень фахівцями Охтирського міськрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» були відібрані проби води з річки Ворскла, а саме з трьох контрольних створів (с.Климентове, с.Доброславівка, с.Буймерівка) та рекреаційній ділянці пляжу ДТВ «Космос». За результатами досліджень річкова вода не відповідає вимогам ДСП №173 від 19.06.1996 року «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів» (додаток 1 1), по мікробіологічним показникам, виявлено лактозопозитивні кишкові палички в кількості 110 000 дм3 (при нормі 10 000 дм3).

Для збереження здоров’я людей та попередження інфекційних захворювань, не рекомендовано до одержання повторних лабораторних результатів води з р.Ворскла, що підтвердять її безпечність, використовувати річкову воду для купання, приготування їжі, миття харчових продуктів.