Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СТАНОМ НА 1 ЛИПНЯ В РАЙОНІ ПРАЦЮЮТЬ 22 СІЛЬСЬКИХ І 1 СЕЛИЩНИЙ ТРУДОВИЙ АРХІВ

Про роботу архівного відділу райдержадміністрації щодо виконання запитів соціально – правового характеру та роботу сільських трудових архівів у першому півріччі 2018 року під час апаратної наради звітувала начальник відділу Олена ПАВЛОВА

За словами Олени ПАВЛОВОЇ всього в трудових архівах Охтирського району зберігається 18302 документи з особового складу, це накази з кадрових питань, книги обліку по нарахуванню і виплаті заробітної плати, стажеві книги, які повинні зберігатися 75 років.

Термін виконання запитів становить від 1 до 10 днів але не перевищує ЗО календарних днів з моменту його реєстрації. Архівні довідки, копії і витяги видаються заявникам, їх родичам або уповноваженим особам (за наявністю довіреності). Запити подаються особисто, або надсилаються поштою (по телефону запити не приймаються).Так, протягом І піврічна 2018 року до відділу надійшло та розглянуто 266 запитів про розмір заробітної плати, про підтвердження трудового стажу, про видачу копій, витягів документів.

«Аналізуючи зміст запитів, необхідно відмітити, що найбільш актуальними питаннями у 1 півріччі 2018 року є: підтвердження трудового стажу та дані про заробітну плату. За перше півріччя 2018 року працівниками сільських трудових архівів району підготовлено та видано 532 довідки соціально - правового характеру. Питома вага довідок видана Чупахівським трудовим архівом-122, Чернеччинським - 102, Пологівським - 66, Комишанським - 62, іншими сільськими трудовими архівами видано від 46 до 2 довідок», -прозвітувала начальник архівного відділу.