Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРОТЯГОМ І ПІВРІЧЧЯ ПОВТОРНИХ ЗАПИТІВ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ ДО РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НЕ НАДХОДИЛО, ВІДМОВ ТА ВІДСТРОЧОК В ЗАДОВОЛЕННІ ЗАПИТУ НА ІНФОРМАЦІЮ НЕ ЗАФІКСОВАНО

Про реалізацію Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Охтирській районній державній адміністрації у І півріччі 2018 року під час апаратної наради при голові райдержадміністрації доповіла начальник відділу організаційної роботи та управління персоналом Анна Бездрабко

За її словами протягом звітного періоду до Охтирської районної державної адміністрації надійшло 19 запитів на публічну інформацію (2017 рік - 20 запитів). Найбільше запитів подаються електронною поштою – 18 (95%), на особистому прийомі – 1 (5%). 

Запити класифіковано за особою запитувача: від фізичних осіб – 2 (11 %), від юридичних осіб – 8 (42 %), від органів виконавчої влади як до розпорядника інформації – 9 (47 %).  За змістом запитів: аграрний сектор – 3, житлова політика – 2; комунальне господарство – 3, транспорт  і  зв'язок – 1; економічна політика – 1; соціальний захист – 2; питання молоді – 1; інше - 5. На всі запити відповіді надано у встановлені законодавством строки (до 5 днів).   

Також вона зазначила, що повторних запитів на публічну інформацію не надходило, відмов та відстрочок в задоволенні запиту на інформацію не зафіксовано. До Охтирської районної державної адміністрації скарги (звернення, клопотання) стосовно порушення вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» у І півріччі 2018 року не надходили.