Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ДО УВАГИ СУБʹЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

Охтирською районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого та середнього підприємництва у державних банківських установах.

Право на отримання компенсації мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства (далі – Суб’єкт підприємництва), що зареєстровані і здійснюють підприємницьку діяльність на території Охтирського району, та отримали кредити в державних банківських установах.

Для участі у конкурсі Суб’єкту підприємництва необхідно в термін до 15 вересня 2018 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) документи, передбачені Правилами Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Охтирському районі на 2017-2020 роки щодо надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими Субєктами підприємництва у державних банківських установах.

Одночасно повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів Суб’єктів підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 01 жовтня 2018 року об 11.00  годині в залі засідань Охтирської районної державної адміністрації.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради – (0542) 659-117, управління агропромислового економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації – (05446) 4 -10-77.