Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

В РАЙОНІ ТРИВАЄ ЦЬОГОРІЧНА ОСІННЯ ПРИЗОВНА КАМПАНІЯ

Сьогодні урочисто з Охтирського міського обєднаного військового комісаріату до міста Суми відправлено перших призовників осіннього призову

С початку жовтня в країні розпочато осінній призов до Збройних Сил України, який до речі закінчиться у цьому році 31 грудня. Президент Петро Порошенко подовжив його на місяць з метою якісного відбору та у зв'язку зі збільшенням кількості призовників для комплектування військ Нацгвардії та Держприкордонслужби.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців. Військовий обов’язок встановлюється з метою підготовки громадян України до захисту своєї держави, забезпечення особовим складом ЗСУ, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, посади в яких комплектуються військовослужбовцями. Складовою частиною військового обов’язку є строкова служба в армії. В Охтирському районі восени підлягають призову 20 чоловік.

Двох призовників Охтирського району сьогодні урочисто відправили до Сумського збірного пункту для подальшого направлення на строкову службу у Збройних Силах  України це Калнагуз Микола з Комишів та Діденко Владислав з Малої Павлівки.

Охтирська райдержадміністрації в особі голови Віталія Супруна висловлює велику подяку та повагу батькам сьогоднішніх призовників за виховання справжніх чоловіків, патріотів своєї Батьківщини, готових виконувати військовий обов’язок, які не стали ухилятися від служби в армії, а отримавши повістку  відразу з’явилися до військкомату.