Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СУМСЬКА ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА: ЯКІ ДОСЯГНЕННЯ ЗА П’ЯТЬ РОКІВ?

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО взяв участь в урочистих зборах Сумської Торгово-промислової палати і нагородив почесними відзнаками підприємства Сумщини, які є членами ТПП, за значний економічний розвиток області

 «Обласна влада високо цінує вклад Сумської Торгово-промислової палати у розвиток економіки нашої області. І ті завдання, які покладені на Палату та успішно виконуються, дозволяють нам вирішувати комплекс питань щодо економічного розвитку і активізації зовнішньоекономічнихзвязків. 

Коли держава обрала європейський вектор, то ТПП всіляко підтримувала і владу, і бізнес», – прокоментував голова облдержадміністрації Микола Клочко.

Він додав, що співпраця з ТПП є дуже важливою, оскільки ще п’ять років тому Сумщина 41% своєї продукції експортувала до Росії, а зараз ми більше орієнтовані на європейський ринок.

Минуло п’ять років з моменту обрання Президентом Сумської Торгово-промислової палати Костянтина МАКАРЕНКА – під час загальних зборів він перед членами ТПП прозвітував про результати своєї роботи.

Як розповів Костянтин Макаренко, за п’ять років ТПП уклала і поновила 25 міжнародних угод, засвідчено понад 90 тисяч сертифікатів для здійснення експорту продукції місцевих виробників до 90 країн світу, здійснено 13 бізнес-місій, зокрема до Польщі, Словаччини, Кіпру, Угорщини, Македонії тощо.

«Ми готові й надалі створювати умови для розвитку бізнесу на Сумщині, бути вашими консультантами і порадниками, запроваджувати передові європейські практики, стимулювати економічний розвиток області», – запевнив Президент Сумської ТПП.

Голова обласної ради Володимир ТОКАР наголосив, що за останні п’ять років економічний розвиток Сумщини набрав значних обертів, у цьому є і заслуга Торгово-промислової палати.

Під час зборів почесними відзнаками голови облдержадміністрації, облради, Віце-президента ТПП України нагородили підприємства Сумщини, які є членами ТПП, за значний економічний розвиток області.