Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ В РАЙОНІ ОСІННЬОГО ПРИЗОВУ ЗНОВУ НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

Сьогодні голова райдержадміністрації Віталій Супрун провів нараду з представниками Охтирського військового комісаріату, національної поліції,  головами ОТГ, за участю представників оперативного командування «Північ» Збройних Сил України

Головним питанням, яке розглядалося на нараді це хід проведення осіннього призову в Охтирському районі. Також йшлося про визнання роботи військового комісаріату в даному напрямку недостатньою.

Віталій Супрун зауважив, що дана робота потребує активізації як самим військовим комісаріатом так й органами місцевого самоврядування, які не повинні залишатися осторонь цієї роботи.

«Охтирською райдержадміністрацією вжито усіх необхідних дій та заходів щодо забезпечення проведення осінньої 2018 року призовної кампанії, зокрема, з районного бюджету виділені кошти в сумі 10 тис.грн., на зміцнення матеріально –технічної бази Охтирського міського військового комісаріату, 30 тис. грн., на забезпечення перевезення призовників до збірного пункту м. Суми, виділено для оповіщення призовників автомобіль, який забезпечується пальним, закріплено працівника райдержадміністрації, який безпосередньо приймає участь у виїздах групи по оповіщенню призовників, проведено наради з головами органів місцевого самоврядування, налагоджена інформаційно –роз’яснювальна робота та інше»,- зазначив голова райдержадміністрації.