Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НАГОЛОСИВ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ПРОВЕДЕННЯ ПОСТІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЙНО-РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНОЇ РОБОТИ ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ

Голова райдержадміністрації Віталій Супрун провів нараду з начальником відділу агропромислового розвитку управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської райдержадміністрації Надією Питюковою щодо реалізації Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року

За словами Н. Питюкової спеціалістами відділу агропромислового розвитку управління АЕРАЖКГ райдержадміністрації постійно проводиться інформаційно –роз’яснювальна робота щодо реалізації Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року. 

Керівникам сільськогосподарських підприємств всіх форм власності, головам селищної та сільських рад постійно надсилалися листи, в яких інформувалося про фінансову підтримку агропромислового комплексу з обласного бюджету, про що передбачено в напрямках діяльності та заходах Програми. Повідомлялися зміни, які вносилися до Програми, та надсилались запрошення на заходи, які проводив Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації з обговорення питань реалізації Програми та висвітлювались основні її напрямки. На сайті Охтирської районної державної адміністрації постійно висвітлюється інформація про напрямки фінансової підтримки та порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті по кожному з напрямків реалізації Програми. В Охтирській міськрайонній газеті «Прапор перемоги» від 04.10.2018                          № 40 була опублікована стаття про фінансову підтримку агропромислового комплексу з обласного бюджету за напрямками діяльності та заходи Програми. Питання реалізації на території Охтирського району Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Сумської області на період до 2020 року було розглянуто на засіданні колегії при голові Охтирської районної державної адміністрації, на якій було вирішено рекомендувати головам селищної та сільських рад постійно проводити на підпорядкованій території організаційно-роз’яснювальну роботу щодо реалізації Програми за напрямками, визначення потенційних суб’єктів господарської діяльності, зацікавлених щодо участі в Програмі, особливо серед суб’єктів малих форм господарювання та їх об’єднань. Крім цього, рекомендовано керівникам сільськогосподарських підприємств всіх форм власності вивчити Програму, особливо звернути увагу на напрямки, заходи її реалізації та порядок використання коштів, передбаченого в обласному бюджеті для підтримки агропромислового комплексу. В 2018 році ПСП «Комишанське» мало намір подати документи на розгляд Комісії з питань виконання заходів Програми по напрямку часткового відшкодування за збереження та утримання генофонду лебединської та української бурої молочної порід великої рогатої худоби. При формуванні пакету документів, які необхідно було надати Комісії, був відсутній сертифікат племінних (генетичних) ресурсів, що не уможливило підготувати повний пакет документів.

Голова райдержадміністрації Віталій Супрун зауважив, що необхідно продовжити й у 2019 році проводити  організаційно-роз’яснювальну роботу щодо реалізації Програми, визначення потенційних учасників заходів Програми щодо можливості отримання ними фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету за визначеними напрямками.