Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛАСЯ ПЕРЕДАЧА ЕСТАФЕТИ «ПОЗАШКІЛЬНА ОСВІТА СУМЩИНИ 49+»

Днями в Охтирському районі відбулася передача естафети «Позашкільна освіта Сумщини 49+»,  яку започатковано в межах  обласного соціально-освітнього  проекту «Кожна дитина має право», що спрямований на забезпечення права юних мешканців нашої області на позашкільну освіту: на розвиток творчих здібностей, вільний вибір напряму навчально-творчої діяльності, змістовне спілкування, формування вмінь і навичок, що сприяють громадському становленню, професійному самовизначенню дітей та молоді

 У рамках передачі естафети були проведені цікаві та змістовні заходи. 

На базі Бугруватського НВК (Чернеччинська сільська рада) вихованці гуртка «Перлинки» (керівник Мурай О.І.) провели  веселий квест, під час якого гості відвідали  флешмоб «Україна вишивана», творчу майстерню «Кольорове диво»  гуртків «Палітра» (керівник Іванченко Н.О.) та «Паперова філігрань» (керівник Мурай О.І.), де презентували образотворче мистецтво та паперову пластику. Юні туристи показали заняття гуртка з використанням скеледрому (гурток «Пішохідний туризм», керівник Гаранжа В.С.) та показали туристичну базу для тренувань зі спортивного туризму.

На базі Хухрянського сільського Будинку культури  під час святкової програми презентували свою роботу керівники та вихованці гуртків Охтирського районного ЦДЮТ. Працювала  мистецька локація з декоративно-ужиткового мистецтва «Диво створене руками» (гуртки «Ткацтво» та «Плетіння з рослин» керівник Гордієнко Н.О.),  юні лісівники розповіли про роботу шкільного лісництва (гурток «Юні лісівники» керівник Колонтаєвська Н.М.). Вихованці гуртків «Пішохідний туризм» (керівник Яковенко С.М.) та «Краєзнавство» (керівник Дяченко І.П.) презентували свою роботу з  організації  екскурсійних програм рідною Україною.

До участі в передачі  естафети долучилися  307  дітей  закладів загальної середньої освіти  Чернеччинської, Грунської, Комишанської, Чупахівської  ОТГ, вихованці Охтирського районного ЦДЮТ та Чупахівського ЦДЮТ,  представники влади, педагоги, батьки.

Естафетні кубок та книга були вручені  Великописарівському  району та  Кириківській  ОТГ.