Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЧАРІВНІ ЖИТЕЛЬКИ ОХТИРЩИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ ВІД КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ

Напередодні Міжнародного жіночого дня голова райдержадміністрації Віталій Супрун привітав жінок та побажав їм весняного тепла,  щастя і кохання. Також він подякував жіноцтву за все, що вони роблять задля добробуту нашого району й області

«Свято 8 березня неймовірно вдало збіглось із початком найбільш прекрасної пори — весною. У цей час вся природа оживає, теплі посмішки та люблячі очі всіх рідних і близьких людей радують серце. Хай щасливими будуть Ваші думки, піднесеними почуття і приємними будь-які відчуття. 

 

Спасибі вам за ваш видатний професіоналізм, старанність, зібраність, акуратність. Добросовісне та чітке виконання службових обов’язків дозволяє вам добиватися високих результатів у кожній з професій. Бажаю Вам всіх благ світу. Нехай все у вас буде добре. Будьте здорові і радуйте нас, чоловіків, вашою красою, ніжністю, сліпучими посмішками», -сказав Віталій Супрун.

Від депутатського корпусу районної ради жительок району привітав заступник голови райради Василь Шевченко: «Я вдячний представницям прекрасної статі нашого району  за те, що ви, кожна на своєму місці, робите цей світ кращим. Спасибі Вам за Ваш невтомний труд, за Вашу теплу усмішку і добрий погляд. Бажаю Вам гарного самопочуття, особистого благополуччя та здійснення найзаповітніших бажань.»

Співаки і музиканти районного будинку культури привітали зі святом та подарували жінкам чудовий весняний концерт.