Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА СУМЩИНІ ВІДНОВЛЮЮТЬ РОБОТУ СУМСЬКОГО МАШИНОБУДІВНОГО НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ОБ'ЄДНАННЯ

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО зустрівся з керівництвом підприємства, зокрема з Володимиром ЛУК’ЯНЕНКОМ, який повернувся на завод, і обговорив питання подальшого розвитку ПАТ Сумське НВО. Про це очільник області розповів в ефірі телеканалу ATV

У телепрограмі «Відверта розмова» голова облдержадміністрації повідомив про гарні новини для Сумщини. Зокрема Микола Клочко говорив про результати зустрічі з Володимиром Лук’яненком, який наразі виконує обов’язки генерального директора підприємства ПАТ «Сумське НВО».

Очільник області розповів про відновлення роботи на цьому підприємстві: «Сьогодні відновлено роботу одного цеху кузні і вже займаються відновленням другого цеху кузні, – говорив Микола Клочко. – Неоціненним є те, що керівництво бачить перспективу розвитку підприємства. Наразі – це співпраця з Туркменістаном і Узбекистаном, що дає можливість отримувати та виконувати нові замовлення».

Голова облдержадміністрації позитивно говорив про повернення на підприємство Володимира Лук’яненка.

«Саме у цього керівника є найвищий кредит довіри від людей, про це свідчить повернення спеціалістів на підприємство», – відмітив Микола Клочко та зазначив про реально можливі шляхи фінансування нових проектів.

«Наразі залишаються технічні моменти, які ми разом з керівництвом СНВО будемо врегульовувати, не залишилось поза увагою і питання тарифів для Котельні північного промвузла. Восени ми маємо без проблем увійти в опалювальний сезон», – розповів голова облдержадміністрації та наголосив на тому, що відновлення Сумського машинобудівного науково-виробничого об'єднання – це є ні що інше, як відновлення міста Суми.

Повну версію телепрограми «Відверта розмова» можна знайти за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=bIYAFyCuDjg