Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАДИМ АКПЄРОВ ПРОКОМЕНТУВАВ ЗАЯВИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВЛАДИ ЩОДО ТИСКУ НА ПІДПРИЄМЦІВ

Вадим Акпєров назвав заяви сумської міської влади щодо тиску на підприємців з питань перереєстрації бізнесу в інших населених пунктах «повною маячнею» і просто неприпустимими, адже жодних аргументів, жодних фактів наведено не було

За словами тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації, ніяких розмов і зустрічей з підприємцями щодо перереєстрації бізнесу не відбувалося. «І якщо міські посадовці дозволяють собі робити такі закиди у бік обласної владі, хотів би попросити їх, щоб вони привели принаймні одного підприємця, який би дивлячись мені в очі сказав, що ми тиснемо на бізнес», – наголосив Вадим Акпєров і зазначив, що у разі відсутності таких фактів, подібні заяви говорять про повну некомпетентність міської влади.

Він висловив припущення, що, можливо, всі ті корупційні скандали, які останнім часом виникають навколо міської влади, призвели до того, що підприємці сьогодні вже не довіряють свої податки цій владі. Платники податків міста Суми роками довіряли свої кошти керівництву Сум для ефективного використання, а нині дії підприємців – це, вочевидь, оцінка тому менеджменту, що є наразі в місті, точніше відсутності менеджменту. Всі ці події – це результат роботи влади міста Суми, оцінка цієї роботи, влади, керівництва міста сумчанами, оцінка того, як вони керують сплаченими податками і місцевим бюджетом.

«На жаль деякі посадовці в Сумах забули, що бюджет міста – це не кишеньковий бюджет, це не підприємство, не ЧП, не ФОП. Це – гроші платників податків, маленьких і великих підприємств, які працюють у місті», – говорив Вадим Акпєров.