Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СВЯТО, ЩО УВІБРАЛО В СЕБЕ БАГАТІ І СЛАВНІ КОЗАЦЬКІ ТРАДИЦІЇ, УОСОБЛЮЄ МУЖНІСТЬ І ГЕРОЇЗМ ОБОРОНЦІВ ТА ВИЗВОЛИТЕЛІВ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

Сьогодні на сцені Охтирського районного будинку культури відбувся тематичний  концерт до Дня захисника України «Героїв країна – моя Україна»

З вітальними словами до присутніх в залі звернулись та нагородили грамотами голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації кращих працівників та військовослужбовців Охтирського об’єднаного військового комісаріату, військових частин  А 1322, А 0563,  2276 керівник апарату Охтирської районної державної адміністрації Володимир Гуць та заступник голови Охтирської районної ради Василь Шевченко.

МИТЦІ І МАЙСТРИНІ СУМЩИНИ ПІДКОРЮЮТЬ РЕГІОНИ УКРАЇНИ

Художні колективи нашої області представляють на регіональних фестивалях та конкурсах звичаї, традиції та творчість нашого краю, вражають Україну культурним різноманіттям

Зокрема, фольклорний колектив «Комишанське надвечір'я» Комишанської ОТГ Охтирського району нещодавно на Полтавщині під час Всеукраїнського обрядового дійства «Наддніпрянське весілля» представляв обряд випікання весільного короваю.

СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ ТА ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ ВЧИТЕЛЯМ ПОДАРУВАЛИ ПІД ЧАС СВЯТКОВОГО КОНЦЕРТУ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Днями на сцені Охтирського районного будинку культури відбувся святковий концерт до Дня працівників освіти «Парасолька вчительських мрій»

Концертна програма була яскравою і різноманітною. У програмі концерту прозвучали кращі вокальні твори у виконанні  ансамблю естрадного співу «Флеш» (керівник Ірина Дьяченко), хорової групи народного ансамблю пісні і танцю «Горлиця» (керівник Іван Кандауров), народного ансамблю народної пісні «Родослав» (керівник Надія Йосипок). 

У ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК ВІТАЄМО УСІХ БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ!

Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

«МОЯ УКРАЇНО, ЄДИНА ТА ВІЛЬНА»

Під такою назвою, сьогодні в приміщенні Охтирського районного будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт  з нагоди 28-ї річниці незалежності України та 76-ї річниці визволення Охтирщини від нацистських окупантів

На урочистостях з вітальними словами до присутніх звернулися тимчасово виконуючий обов’язки голови Охтирської районної державної адміністрації Наталія Окрайченко  та керуючий справами Охтирської районної ради Зоя Сакович.

Більше статей...

  1. В РАЙОНІ ЙДЕ ПІДГОТОВКА ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА 28-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
  2. ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ В ОБЛАСНОМУ ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ ВІДКРИТО ВИСТАВКУ УНІКАЛЬНИХ ТВОРІВ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ ДРУГОЇ ПОЛ. ХХ – ПОЧ. ХХІ СТОЛІТТЯ
  3. СУМСЬКИЙ КРАЄЗНАВЕЦЬ СТАВ ЛАУРЕАТОМ ПРЕСТИЖНОЇ ПРЕМІЇ
  4. РОМЕНЩИНА ЗАПРОШУЄ НА КАЛНИШЕВУ РАДУ
  5. ЦЕ – ОДНЕ З "НАЙМОЛОДШИХ" СВЯТ В УКРАЇНСЬКОМУ КАЛЕНДАРІ, ЯКЕ З'ЯВИЛОСЬ ПІСЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ОСНОВНОГО ЗАКОНУ КРАЇНИ
  6. 28 ЧЕРВНЯ «ТВОЯ КРАЇНА FEST» ПРОЙДЕ У БЕРДЯНСЬКУ
  7. З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 23 –Ї РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ВІДКРИТО РАЙОННИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ «З ЛЮБОВ’Ю ВІЧНОЮ ДО ТЕБЕ, РІДНИЙ КРАЮ»
  8. РЕКОНСТРУКЦІЯ КОНОТОПСЬКОЇ БИТВИ 1659 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ НА СУМЩИНІ 29 ЧЕРВНЯ
  9. МІП: «ТВОЯ КРАЇНА FEST» ЇДЕ ДО МУКАЧЕВА
  10. ЦЬОГОРІЧ У ХІV–МУ РАЙОННОМУ ФЕСТИВАЛІ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ПЕРВОЦВІТ» ВЗЯЛИ УЧАСТЬ БІЛЬШЕ 200 ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ