Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ «КАРАМЕЛЬКИ» ЗДОБУВ ДИПЛОМ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Карамельки» Хухрянського СБК Чернеччинської ОТГ нагороджено диплом Міжнародного конкурсу мистецтв

На Міжнародному конкурсі мистецтв «Creative Olympia» колектив знову підкорив світову сцену своєю хореографією, виборовши ІІІ премію.

ВИЗНАЧЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКОЇ ПРЕМІЇ «КИЇВСЬКА КНИГА РОКУ» У 2022 РОЦІ

Конкурс на здобуття Премії ініційовано і проведено Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Європейської культурної асамблеї, Київської міської державної адміністрації

Метою Премії є підтримка творчих діячів, відзначення авторів, видавництв, представників творчої спільноти, які зробили значний внесок у популяризацію української книжки, популяризація творчості, утвердження високих мистецьких стандартів у національному письменстві і літературній критиці, створення умов для творчого зростання.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ІСТОРІЙ ПІД ГАСЛОМ «ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, БІЗНЕС ТА ВЛАДА − КРАЩІ ПРАКТИКИ СПІВПРАЦІ»

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну українці вчергове об’єдналися заради спільної мети: захистити нашу державу. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства і бізнес разом сумлінно наближують перемогу щодня

Саме тому проєкт «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та Секретаріатом Кабінету Міністрів України продовжують та розширюють інформаційну кампанію «Громадянське суспільство та влада − кращі практики співпраці» розпочату ще у 2020 році. Цьогоріч в рамках кампанії запускається конкурс історій «Громадянське суспільство, бізнес та влада − кращі практики співпраці».

УВАГА: ЛІТЕРАТУРНО-ТЕАТРАЛЬНИЙ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2022 рік

Премія присуджується у чотирьох номінаціях у розмірі 20 тис. гривень кожна за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, зокрема за театральні вистави для означеної вікової категорії.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ ПРОВОДИТЬ ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського за 2022 рік

Премія присуджується щороку письменникам і поетам у двох номінаціях:

- за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів;

за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу.

На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. № 179, подається до Держкомтелерадіо до 1 листопада 2022 року разом із супровідним листом, до якого додаються:

- клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі;

- три примірники твору у друкованому вигляді; розширена анотація на твір у паперовій та електронній формі;

- копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);

- копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб − платників податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносять творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації тощо.

При наявності відповідних пропозицій у визначені терміни необхідно подати заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського» до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, загальний відділ (кімн. 709).

Пакет документів просимо дублювати електронною поштою на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Контактний телефон : 279-59-47, 279-59-61.

Зазначену інформацію розміщено на вебсайті Держкомтелерадіо http://comin.kmu.gov.ua в рубриці «Оголошення».

Більше статей...

  1. УВАГА: КОНКУРС!
  2. МКІП: ВЕРХОВНА РАДА ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА ЗАБОРОНУ РОСІЙСЬКОЇ МУЗИКИ ТА КНИЖОК
  3. НА СУМЩИНІ СТВОРЮВАТИМУТЬ РОБОЧІ МІСЦЯ У СФЕРІ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ ТА КРАФТОВОГО ВИРОБНИЦТВА
  4. СУМЩИНА СТАЛА ФІНАЛІСТОМ У НОМІНАЦІЇ «РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОРИВ РОКУ» ТУРИСТИЧНОЇ ПРЕМІЇ UKRAINE TOURISM AWARDS 2021
  5. УРЯД СХВАЛИВ КОНЦЕПЦІЮ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ НАРОДНИХ ХУДОЖНІХ ПРОМИСЛІВ
  6. УКРАЇНСЬКА ХУСТКА — ОКРАСА, СИМВОЛ, ОБЕРІГ
  7. 5 ГРУДНЯ 2021 РОКУ В ККЗ УКРАЇНА М.ХАРКІВ ВІДБУЛАСЯ УНІКАЛЬНА ТА ЯСКРАВА ПОДІЯ - МУЗИЧНА ПРЕМІЯ EUROPEAN MUSIC AWARDS 2021, У ЯКІЙ НАШІ ТАЛАНОВИТІ ОХТИРЧАНИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ!
  8. СУМЩИНА РАЗОМ З УСІЄЮ ДЕРЖАВОЮ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ УКРАЇНИ
  9. ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ПРИЄДНАННЯ УКРАЇНИ ДО УГОДИ ПРО КУЛЬТУРНІ МАРШРУТИ
  10. КИРИЛО ТИМОШЕНКО: ОСНОВНА МЕТА «ВЕЛИКОЇ РЕСТАВРАЦІЇ» – ЗБЕРЕЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ, ЩО ВАЖЛИВО ДЛЯ ДЕРЖАВИ Й ОСОБИСТО ДЛЯ ПРЕЗИДЕНТА